• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Europa mój dom”

• Nauczyciele realizujący program:

Katarzyna Mandrysz oraz Agnieszka Szweda

Cele projektu:

• Poznawanie poszczególnych krajów Europy pod względem geograficznym, historycznym, kulturowym i turystycznym.
            • Poznanie dziedzictwa cywilizacyjnego Europy.
            • Rozwijanie umiejętności pracy z mapą.
            • Rozwijanie umiejętności współpracy, pracy w grupie oraz komunikacji.
            • Rozwijanie umiejętności prawidłowego i skutecznego wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnych.
            • Rozwijanie aktywności twórczej, kreatywności, ciekawości świata i ciekawości poznawczej.
            • Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w językach obcych nowożytnych.

Projekt został w pełni zrealizowany. Sprawił uczniom klas III a i III b  wiele radości satysfakcji z pracy no i wiele ciekawych wiadomości, które na pewno będą nam przydatne.  Relacje z projektu były na bieżąco publikowane na stronie szkoły.