• Nowatorskie podejście do nauczania z wykorzystaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. System został zaprojektowany tak aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki to wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny  wymiar. Zestaw posiada intuicyjny interfejs oraz łatwy dostęp do treści edukacyjnych zlokalizowanych na portalu dla nauczycieli. System ClassVR to nowoczesne narzędzia do realizacji podstawy programowej z wielu przedmiotów. Okulary posiadaj możliwość zakładania na okulary korekcyjne.

Najnowsze urządzenie z najczęściej nagradzanego rozwiązania ClassVR, jest wyposażone w:

• nowy i ulepszony szybko przełączający się wyświetlacz HD 2K,dajny procesor Qualcomm stworzony specjalnie dla urządzeń AR VR,
          • 100-stopniowe pole widzenia,
          • ulepszoną optykę,
          • przedni aparat,
          • zupełnie nowy korpus uzupełniający nowe funkcje urządzenia.

Baza darmowych modeli 3-D:
          Darmowe Modele 3D

Do pobrania: