• Sukcesy naukowe

• ​​​Odkrycia Naukowe w Życiu Naszych Uczennic: sukces Pauliny Niesobskiej i Wiktorii Kotuli

​​​​​​​Konkurs miał zachęcić uczniów do eksploracji i wyrażania swojego zainteresowania nauką oraz odkryciami. Paulina i Wiktoria odpowiedziały na to wyzwanie w sposób niezwykle inspirujący. Ich praca polegała na przygotowaniu oryginalnej książeczki, którą zaprezentowały ustnie w języku angielskim w finale konkursu.

Dziewczyny stanęły w szranki z wieloma utalentowanymi uczestnikami z naszego województwa, a ich prace zostały wybrane spośród imponującej liczby 214 zgłoszeń. Znalazły się w czołówce 10 finalistów konkursu, co stanowi ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że konkurencja była niezwykle zacięta.

Paulina Niesobska doskonale zaprezentowała swoją pracę, zdobyła serca jury i została laureatką pierwszego miejsca.Gratulujemy serdecznie Paulinie Niesobskiej i Wiktorii Kotuli ich znakomitego sukcesu. Jesteśmy z Was dumni i czekamy na więcej inspirujących projektów!

Opiekun konkursu:
          Martyna Somerlik-Przybyła